Shangri-la Vilingili Resort & Spa, Maledivy, Addu Atoll, 18.4.2018, Raňajky

Shangri-la Vilingili Resort & Spa starstarstarstarstar

Shangri-la Vilingili Resort & Spa
Termín:
18.4.2018 – 26.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58534633
od 5 908 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Shangri-Las Villingili Resort & Spa
Kategória hotela: ******
V skratke o hoteli

Luxusný rezort na ostrove Villingili v prírodnom prostredí obklopený figovníkmi, palmami a tromi lagúnami, je rajom na zemi.

Poloha

Na najjužnejšom ostrove Addu atolu, v blízkosti rovníka.

Dĺžka transferu

70

Doprava

Letecky z Viedne, Bratislavy, Budapešti

Vybavenie

Šport: bazénový komplex 600 m2, poolbar, fitnes centrum, 2 tenisové ihriská, joggingová trať 4 km, windsurfing, kajaky, vodné bicykle, katamaran, vodné športy na pláži, 9-jamkové ihrisko. Pre potápačov PADI centrum, kurzy a dekompresná komora.

Ubytovanie

132 viliek: kúpeľňa s vaňou, sprchou a príslušenstvom, sušičom vlasov, klimatizáciou, iPod dokovacou stanicou, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, DVD, telefónom, trezorom, kávovarom, záhradou s bazénikom. Pool Villa (cca 133 m2) s bazénikom, Deluxe Pool Villa (cca 189 m2) s rovnakým vybavením, oddelenou obývacou časťou, Beach Villa (cca 189 m2) bližšie k pláži. Family Beach Villa (caa 224 m2) s dvomi spálňami, Water Villa (cca 166 m2). Tree House Villa (cca 218 m2) 3 m nad zemou, bazén a terasa.

Stravovanie

Polpenzia. Javvu (medzinárodná), komplex reštaurácií Dr. Ali’s (regionálna kuchyňa, juhočínska, arabská). Fashala Lounge - kulinárske špeciality, Manzaru Bar.

Pre deti

detský klub Cool Zone (od 4-12 rokov) k dispozícii od 09.00 - 17.00 h, opatrovanie detí.

Upozornenie
Základná cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy leteckej spol. Qatar Airways. V prípade jej obsadenia vyššie triedy sú za doplatok. Hostia majú voľný vstup do Conrad lounge na letisku, kým čakajú na hydroplán. Deti do 12 rokov nemajú prístup do vodných víl, superior vodných víl, deluxe vodných víl a deti do 18 rokov nie je možné ubytovať v spa vodných vilách.
Oficiálne hodnotenie
*****
Hotel

Luxusný rezort na ostrove Villingili v prírodnom prostredí obklopený figovníkmi, palmami a tromi lagúnami, je rajom na zemi.

Letisko

Transfer 70 min z medzinárodného letiska Hulhule/ Male vnútroštátnym letom na letisko Gun, následne k hotelu rýchloloďou.

Poloha

Na najjužnejšom ostrove Addu atolu, pri pobreží Ekvádoru.

Izby

132 viliek; kúpeľňa s vaňou, sprchou, príslušenstvom, sušič vlasov, klimatizácia, iPod dokovacia stanica, TV s plochou obrazovkou,Wi-Fi, DVD, telefón, trezor, kávovar,záhrada s bazénom.

Typy izieb

Pool Villa (cca 133m2) s bazénikom, Deluxe Pool Villa (cca 189m2), rovnaké vybavenie s oddelenou obýv.časťou, Beach Villa (cca 189m2) bližšie k pláži, Family Beach Villa (cca 224m2) s dvoma spálňami, Water Villa (cca 166 m2), Tree House Villa (cca 218 m2)je 3m nad zemou, bazén a terasa.

Aktivity

Bazénový komplex 600 m2, poolbar, fitnes centrum, potápačské centrum. Spa centrum s procedúrami, Healt Club, tradičná čínska medicína sa tu využíva, sauna, parný kúpeľ, kaderníctvo.

Šport

2 tenisové ihriská, 4 km joggingová trať, vodná gymnastika v bazéne, windsurfing, kajaky, vodné bicykle, katamaran, kurzy potápania PADI, dekompresná komora, vodné športy na pláži, 9 jamkové golfové ihrisko.

Deti

Detský klub Cool Zone (4-12r.) od9:00-17:00, opatrovanie detí.

Spa

Healt club s procedúrami.

Restauracie

Javvu (medzinárodná), komplex reštaurácií, Dr. Ali´s (regionálna kuchyňa, juhočínska, arabská), Fashala Lounge-kulinárske špeciality, Manzaru bar.

Stravovanie
Raňajky formou bohatých bufetových stolov.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK