HURAWALHI ISLAND RESORT, Maledivy, 18.4.2018, Raňajky

HURAWALHI ISLAND RESORT starstarstarstarstar

HURAWALHI ISLAND RESORT
Termín:
18.4.2018 – 26.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58368887
od 4 848 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

V skratke o hoteli

Novo otvorený luxusný hotelový rezort s výbornými službami sa nachádza v severnej časti známeho Lhayviani atolu a je ideálny pre milovníkov nádherných pláží a kúpania. Podmorská reštaurácia spája nevšedné gurmánske zážity s pozorovaním života obyvateľov oceánu. Rezort je pre hotelových hostí od 15 rokov.

Poloha

Ostrov v rozmermi 400 m x 165 m vzdialený od domáceho koralového útesu cca 50 m má aj v blízkosti golfové ihrisko na Kuredu /cca 10 min. loďou/. Na pláži s bielym jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora s krištáľovo čistou vodou.

Dĺžka transferu
40
Doprava

Letecká doprava z Viedne, následne hydroplánom.

Vybavenie

Rezort s 90 vilkami má 3 reštaurácie: podmorská gurmánska "5.8 Undersea“, hlavná bufetová  „The Canneli", rybie špeciality a morské plody "The Aquarium", 4 bary: plážový "The Coco Bar" s herňou, "The Aquarium Bar" ,"Champagne Pavilion“ a bar s vínnou pivnicou. Je tu klenotníctvo a obchod so suvenírmi. Na pláži sú za poplatok vodné športy, rybolov na otvorenom mori, výlety loďou so skleneným dnom. 3 bary v blízkosti pláže,  bazén, ležadlá a slnečníky bez poplatku. WiFi bez poplatku v celom rezorte.

Ubytovanie

vo vilkách - Beach Villa (cca 105 m2) sú vybavené kúpeľňou so sprchou, majú klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, telefón, vanrú kanvicu, sušič na vlasy, minibar, kávovar na espresso, DVD prehrávač, obývací kút. Za doplatok má hotel k dispozícii vodné vilky Ocean Villa (cca 105 m2) a Ocean Pool Villa (cca 132 m2) s bazénom.

 

Stravovanie

Raňajky formou bufetu, za doplatok polpenzia (večere formou bufetu), plná penzia  (oebdy aj večere formou bufetu) alebo all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, popoludní káva, čaj a koláče, v baroch medzi 10:00-24:00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje ako stolové červené a biele víno, pivo, ovocné šťavya a vybrané koktaily, aj niektoré nápoje v mini bare. Športy v cene:v cene: plážový volejbal, fitnes, bedminton, stolný tenis, biliard a šnorchlovanie (vybavenie za poplatok), kajaky, windsurfing. 1/2 fl sektu na izbu a 1x pobyt plavba loďou pri západe slnka.

Naše odporúčiania

Luxusný rezort s výbornými službami pre hotelových hostí od 15 rokov, ktorí obľubujú relax a potápanie, šnorchlovanie.

Cena zahŕňa

Cena zahŕňa:Leteckú dopravu z Viedne, transfer letisko-hotel-letisko Male, ubytovanie s all inclusive.

Cena nezahŕňa: Servisné poplatky Qatar Airways 450 EUR, Turkish Airlines 470 EUR.

 

Služby v cene

leteckú dorpavu vrátane poplatkov let.spol. z/do Viedne, 7x ubytovanie s vybranými službami, asistenciu českého delegáta.

Povinné doplatky

Servisné poplatky Qatar Airways/Emirates/ 390 EUR, alebo Turkish Airlines 470 EUR.

Ostatné doplatky

ďalšie typy izieb a služieb sú na vyžiadanie a za doplatok.

 

Upozornenie

Poznámka:Cena je kalkulovaná v základnej triede economy, iné triedy za doplatok. V cene je silvestrovská večera.

 

 

Silvester

V cene je silvestrovská večera.

 

Oficiálne hodnotenie
*****
Pláž
*****
Kvalita služieb
*****
Hotel

Exkluzívny rezort v severnej časti známeho Lhayviani atolu otvorený roku 2016 pre dospelých (od 15 rokov). Zaujímavosťou je podmorská reštaurácia spájajúca nevšedné gurmánske zážitky s pozorovaním života obyvateľov oceánu.

Letisko

Medzinárodné letisko Male-Velana je vzdialené hydroplánom.

Dĺžka transferu

Z medzinárodného letiska Male letíte hydroplánom cca 40 min, na golfové ihrisko Kuredu cca 10 min loďou.

Poloha

Na ostrove s rozmermi 400 m x 165 m priamo na bielej piesočnatej pláži obkolesený tyrkysovou lagúnou. Vzdialenosť od domáceho koralového útesu cca 50 m.

Izby

90 viliek Sunrise a Sunset Beach Villa s rozlohou cca 105 m2, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia aj stropný ventilátor, trezor, telefón, varná kanvica, sušič na vlasy, miniba, kávovar na espresso, DVD prehrávč, LCD TV, obývací kút.

Typy izieb

Sunrise alebo Sunset Beach Villa (cca 105 m2), vodné bungalovy Ocean Villa (cca 105 m2) a Ocean Pool Villa (cca

132 m2) s vlastným bazénom.

Aktivity

V ponuke sú športové programy s animáciami a tanečné večery aj so živou hudbou, ochutnávky vín, možnosť využiť golfové ihrisko „Kuredu Golf Club“ (za poplatok).

Šport

Z loptových hier plážový volejbal, bedminton a stolný tenis, biliard, cvičenia jogy, fitnes, požičiavanie kajakov,tenisové kurty, šnorchlovanie v skupine a lekcie windsurfingu, výlety loďou, motorizované vodné športy, potápanie PADI (pre certifikovaných potápačov), rybolov na otvorenom mori.

Spa

Wellness „Duniye Over Water Spa“ má 5 miestností na masáže a procedúry.

Restauracie

Hlavná bufetová reštaurácia „The Canneli“, a la carte reštaurácie: rybie špeciality a morské plody „The Aquarium“ a podmorská gurmánska reštaurácia „5.8 Undersea“. 4 bary: plážový „The Coco Bar“ s herňou, „The Aquarium Bar“, „Champagne Pavilion“ a bar s vínnou pivnicou „Wine Cellar at Aquarium Restaurant“.

Stravovanie

Kontinentálne alebo bufetové raňajky. Za doplatok polpenzia alebo plná penzia so stravovaním formou bufetu v hlavnej

reštaurácii. V prípade all inclusive tiež stravovanie formou bufetu v reštaurácii „Canelli“ a vybrané servírované

nealkoholické a alkoholické nápoje medzi 10:00-24:00 hodinou, popoludní káva, čaj a drobné pečivo. Z minibaru víno, pivo, nealkoholické balené nápoje, 1 fľaša sektu na izbu/pobyt . Zo športov 1 lekcia šnorchlovania a windsurfingu

v skupine a 1x výlet loďou/pobyt.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK