Constance Moofushi Resort, Maledivy, Južný Ari Atoll, 18.4.2018, All inclusive
Constance Moofushi Resort
Termín:
18.4.2018 – 26.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58534194
od 6 448 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Constance Moofushi
Vybavenie

HOTEL

Rezort Constance Moofushi tvoria vilky so strechami z prírodných palmových listov obklopené tropickou vegetáciou. V rezorte je knižnica, lounge a Wi-Fi zdarma. Hostia môžu bezplatne využiť salónik Constance Lounge na letisku v Male.

REŠTAURÁCIE

Rezort má dve reštaurácie a dva bary. V hlavnej reštaurácii sa podávajú jedlá z morských plodov a barbecue, rôzne druhy pizze a hamburgerov, šaláty a občerstvenie. Plážová reštaurácia Alizée podáva jedlá z morských plodov, grilované ryby a mäso a ďalšie špeciality. Neformálny Manta Bar stojí na pláži a ponúka rôznorodé koktaily. V plážovom bare Totem zaujme vyrezávané vybavenie interiéru. Podávajú sa chladené ovocné nealkoholické nápoje a ľadové čaje.

BAZÉNY

V areáli rezortu je bazén. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú pri bazéne aj na pláži zdarma.

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia si môžu zahrať volejbal, biliard, vyskúšať windsurfing, vodné bicykle, kajaky alebo navštíviť fitnes centrum. Za poplatok sú aj ďalšie športové aktivity ako PADI potápačská škola, príležitostne večerná zábava, živá hudba.

WELLNESS & SPA

Spa centrum „Le Spa Constance“ má 8 miestností na procedúry a pavilón na cvičenie jógy. Ponúka procedúry na oddych, omladenie, detox. Masáže, procedúry a jóga sú za poplatok.

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Maldivách môžete podniknúť niekoľko výletov. Patrí k nim napríklad:

Fisherman’s Island – návšteva domorodého ostrova, kde spoznáte tradičný spôsob života.

Male – hlavné mesto Maldív, ktoré je sídlom vlády a kultúrnym strediskom oblasti.

Ostrovy – atoly – hydroplánom, loďou alebo vnútroštátnym letom sa dajú navštíviť najznámejšie maldivské ostrovy.

Ubytovanie

Svoju dovolenku na Maldivách v rezorte Constance Moofushi strávite v moderne vybavených štýlových vilkách, ktoré majú výhľad na more. Vo vilkách je drevená podlaha, spálňa a obývací kút so sedením, kúpeľňa, oddelená sprcha, príslušenstvo, telefón, LCD TV, Apple Mac Mini – pripojenie na iPod, CD-DVD prehrávač, minibar, trezor, klimatizácia, ventilátor, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, terasa s nábytkom. Wi-Fi pripojenie je zdarma.

TYPY IZIEB

Štýlové plážové vilky majú rozlohu cca 57 m2. V rezorte ich je 24.Vodné vilky s rozlohou 66 m2 majú klimatizovanú kúpeľňu a rovnaké vybavenie. K dispozícii sú za doplatok, v rezorte ich je 56.Senior vodné vilky s rozlohou 94 m2 majú vonkajšiu vaňu a kávovar na presso kávu. K dispozícii sú za doplatok, v rezorte ich je 30.
Stravovanie

Hotel Constance Moofushi ponúka hosťom služby all inclusive.

All inclusive
Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bohatých bufetových stolov.Počas týždňového pobytu majú hostia možnosť 1-krát večerať v a la carte reštaurácii (nutná rezervácia vopred).Poobede sa podávajú pancakes. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje.

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

V hoteli Constance Moofushi je detský bazén.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s all inclusive, transfery letisko – hotel – letisko, služby česky hovoriaceho delegáta, vianočná a silvestrovská večera.

Povinné doplatky

Servisné poplatky leteckej spoločnosti sú vo výške: Qatar Airways/ Emirates - 390 EUR na osobu, Turkish Airlines 470 EUR (Silvester) a Fly Dubai 470 EUR na osobu.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná na základnej triede economy, v prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
*****
Hotel

Obľúbený rezort v nádhernom prostredí obklopený tromi prekrásnymi lagúnami a piesočnou plážou ako z príbehu Robinson Crusoe.  Dizajnérsky veľkoryso riešený komplex s vysokou úrovňou služieb známej hotelovej siete Constance.

Letisko

Vzdialenosť od medzinárodného letiska Male je 80 km, transfer hydroplánom trvá približne 25 min.

Poloha

V západnej časti Ari Atolu na ostrove s rozlohou 280 m x 160 m.

Izby

Moderne vybavené štýlové vilky  a s výhľadom na more majú spálňu a obývací kút so sedením, kúpeľňu s oddelenou sprchou a príslušenstvom, telefón, LCD TV, Apple Mac Mini – pripojenie na iPod, CD-DVD prehrávač, bezplatné pripojenie na internet WLAN, minibar, trezor, klimatizácia, ventilátor, varná kanvica na kávu a čaj, terasa s nábytkom.

Typy izieb

Beach vilky (cca 57 m2), vodné vilky (cca 66 m2) s klimatizovanou kúpeľnou a rovnakým vybavením, Senior vodné vilky (cca 94 m2 ) majú vonkajšiu vaňu a kávovar na presso kávu.

Aktivity

Masáže a procedúry v SPA. Príležitostne večerná zábava a živá hudba.

Šport

V cene: plážový volejbal, biliard, windsurfing, vodné bicykle, kajaky, fitnes centrum. Za poplatok potápanie: PADI potápačská škola.

Deti

Detský bazén, stolička a postieľka (na vyžiadanie).

Restauracie

Hlavná reštaurácia Manta, á la carte reštaurácia Alizée.

Stravovanie

ALL INCLUSIVE

Raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, počas týždňového pobytu možnosť 1x večere v á la carte reštaurácii (nutná rezervácia vopred), poobede pancakes, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v baroch a reštauráciách od 10:00-01:00 hod., minibar (1x denne doplňaný), vybrané druhy cigariet v baroch, 1x 90 min.

Oficiálne hodnotenie
*****+******+********+*****
Pláž
*****+******+********+*****
Pre deti
*****+******+********+*****
Kvalita služieb
*****+******+********+*****
Lyžovanie
*****+******+********+*****
Bežkovanie
*****+******+********+*****
Snowboarding
*****+******+********+*****
Miesto pobytu
*****+******+********+*****
V skratke o hoteli

Constance Moofushi je veľkoryso riešený komplex s vysokou úrovňou služieb známej hotelovej siete Constance. Svoj pobyt pri mori strávite v rezorte, ktorého základnou črtou je elegancia v súlade s prírodou. Veľký dôraz sa kladie na súkromie.

Poloha

Rezort Constance Moofushi sa nachádza v západnej časti Ari Atolu na ostrove s rozlohou 280 x 160 m. Okolo sú tri lagúny a piesočnatá pláž. Od Male je vzdialený cca 80 km.

Dĺžka transferu

Transfer hydroplánom z medzinárodného letiska Male (Hulhule) trvá približne 25 minút.

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava s prestupom v Dohe alebo Dubaji. Za doplatok sú možné priame lety z Viedne. Lety z Bratislavy spol. Fly Dubaj sú s prestupom v Dubaji.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK